Testimony – “I can’t afford it” Jaime E.

“I thought… I can’t afford Zija, we have 2 young kids.” Yet I was drinking 4 Mountain Dew’s a day 4X30=$120. I’ve not craved a Dew in almost a year! Cut back to basic TV… It’s trash anyways!=$20. Cut out supplements and prescriptions=$60. Cut back on grocery bill… don’t crave empty carbs=$50. Eating out cut in 1/2 cuz we share meals now=$100. GRAND TOTAL OF $350… YES YOU CAN AFFORD ZIJA!!! ZIJA gave me my life back; IT’S SO WORTH THE SACRIFICE!!  Jaime E.